Aktualności

Porta partnerem programu "Dom Marzeń"

PORTA KMI POLAND jest partnerem jednego z największych projektów telewizji TVN – „Dom Marzeń”. 10 par uczestniczących w tym reality show stanie do rywalizacji o rezydencję o powierzchni ponad 300 metrów kwadratowych.

czytaj więcej

Mural na drzwiach Porta

PORTA była partnerem festiwalu muzyczno-filmowego Transatlantyk z wyjątkowo popularnym kinem pod gołym niebem – Łóżkoteką. Wraz z Fundacją Urban Forms przygotowała dla uczestników niespodziankę: grupa łódzkich artystów stworzyła mural na drzwiach PORTA.

czytaj więcej

VII Kongres Stolarki Polskiej i 20 lat Związku POiD

19 maja będzie miało miejsce największe wydarzenie polskiej branży stolarki budowlanej – Kongres Stolarki Polskiej. Tegoroczna VII edycja ma szczególny charakter, ponieważ jest połączona z obchodami 20-lecia istnienia organizacji stolarki budowlanej.

czytaj więcej

Konsumencki LIDER JAKOŚCI

Nagrody przyznawane przez konsumentów mają dla każdego producenta największe znaczenie. Ponowne uzyskanie złotego godła w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI w kategorii „Drzwi Wewnętrzne” oraz srebrnego godła w kategorii „Drzwi Zewnętrzne” to dla nas ogromny powód do dumy i motywacja do tworzenia kolejnych, ...

czytaj więcej

PORTA ROADSHOW 2016 GDAŃSK

Gdańsk to pierwsze miasto na trasie PORTA Roadshow 2016. Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się z naszymi przyjaciółmi, którym opowiedzieliśmy o zmianach w naszej firmie i pomysłach na dalszą współpracę.

czytaj więcej

PORTA Roadshow 2016 OTWÓRZ SIĘ NA WIĘCEJ

Zapraszamy wszystkich Partnerów Porta - Dealerów, Autoryzowane Punkty Montażowe, Architektów oraz Inwestorów do uczestnictwa w największym tego typu w branży ogólnopolskim wydarzeniu PORTA Roadshow 2016.

czytaj więcej

MONTERIADA - pokazy profesjonalnych montaży podczas targów BUDMA

Dobry produkt to dopiero połowa sukcesu… równie istotny jest jego właściwy montaż. Związek Polskie Okna i Drzwi wraz z kluczowymi producentami z branży stolarki otworowej organizuje więc w tym roku MONTERIADĘ - pokazy instalacji okien, drzwi, bram czy osłon. Prezentacje odbędą się w Poznaniu w dniach 2-5 lut...

czytaj więcej

Nowe zasady promocji Nagrody dla Mistrzów Montażu

Informujemy, że od dnia 14 grudnia 2015 roku zmieniają się zasady działania promocji Nagrody dla Mistrzów Montażu.

czytaj więcejKalendarz branżowy

2020
lipiec
PoWtŚrCzPiSoNd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031