Aktualności

Dom Bezpieczny na Targach Budma 2018

  
  

Program Dom Bezpieczny, którego partnerem jest Porta Drzwi aktywnie uczestniczył w Targach Budma 2018. W ramach akcji zorganizowano m.in. seminarium dla funkcjonariuszy policji, lunch prasowy dla dziennikarzy oraz studio telewizyjne, by nadać na żywo relację z targów.

Podczas tegorocznych Targów Budma, podczas pierwszego dnia targów odbyło się seminarium dla funkcjonariuszy z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Zaprezentowane zostały metody działań włamywaczy i sposoby skutecznego zabezpieczania domów. W kolejnym dniu, podczas lunchu prasowego przybliżono dziennikarzom akcję #PoznajZłodzieja. Przedstawione zostały polskie i zagraniczne statystyki, które wyraźnie pokazują, gdzie są słabe punkty zabezpieczeń mieszkań i domów. Dyskutowano jak ochronić się przed włamaniem, poprawiając system przeciwwłamaniowy drzwi i okien.
 
W dniu 1 lutego nadano na żywo relację z targów z krótkim podsumowaniem. Firmę Porta Drzwi reprezentował Jacek Woźniak, Szef Sprzedaży. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia. 
 
 
Aby przejść do relacji - kliknij w powyższy kadr.
 
 
 
Program Dom Bezpieczny, którego partnerem jest Porta Drzwi to akcja informująca o dobrych rozwiązaniach gwarantujących bezpieczeństwo ludzi i budynków. Dzięki zaangażowaniu partnerów, efektem branżowych dyskusji są rekomendacje dotyczące rozwiązań bezpiecznych. Nad obiektywizmem oraz wartością merytoryczną wypracowanych rozwiązań czuwają instytuty oraz organizacje branżowe.

Ten artykuł był czytany 1866 razy

Ilość głosów: 0
Poleć ten artykuł  
Ten artykuł polecono
 Brak komentarzy ...
MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ, ABY DODAĆ KOMENTARZ

Formularz logowania


LOGIN
HASŁO
Pierwsza wizyta? Kliknij aby się zarejestrować.
Zapomniałem hasła.
Kalendarz branżowy

2021
kwiecień
PoWtŚrCzPiSoNd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930