Informacja dotyczące promocji Nagrody dla Mistrzów Montażu

Nagrody dla Mistrzów Montażu

 

Na czym polega promocja?

Promocja Nagrody dla Mistrzów Montażu polega na wymianie zebranych punktów na nagrody. Punkty zdobywa się poprzez wpisanie w dedykowanym formularzu, umieszczonym na stronie www.dobrymontazysta.pl, kodów umieszczonych na ulotkach dodawanych do wszystkich ościeżnic Porta (standardowych, kontraktowych, ekspozycyjnych i reklamacyjnych). Po wpisaniu kodów, system weryfikuje ich poprawność i na tej podstawie nalicza punkty na konto użytkownika.
 
Kto może wziąć udział w promocji?
 
W promocji udział wziąć mogą tylko właściciele lub pracownicy firm zajmujących się montażem drzwi lub/i sprzedażą drzwi (weryfikacja odbywa się na podstawie informacji umieszczonych w formularzu rejestracyjnym), w tym szczególną grupą są Autoryzowani Montażyści Porta.
 
Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest posiadanie konta aktywnego konta na portalu www.dobrymontazysta.pl. W tym celu należy wypełnić formularz rejestracji, zostać aktywowanym przez Administrację Portalu, zaakceptować regulamin promocji.
 
 
Jakie nagrody są dostępne w promocji?
 
Katalog nagród jest złożony z kilku kategorii m.in. ubrania robocze, gadżety, przydatne podczas montażu, narzędzia.
 
 

Przykładowe nagrody dostępne w katalogu:

 

Czy wszyscy uczestnicy promocji mają możliwość wymiany punktów na takie same nagrody?

Nie. Zawodowi montażyści (nie posiadający autoryzacji Porta Drzwi), czyli użytkownicy portalu o statusie „Zawodowy”, mają dostęp do wybranych kategorii Nagród. Autoryzowani Montażyści Porta mają dostęp do wszystkich nagród z Katalogu.

Chcesz mieć możliwość wymiany punktów na wszystkie dostępne nagrody z naszego Katalogu?
 

Ile punktów mogę uzyskać z jednego kuponu dodawanego do ościeżnicy?

Każda ościeżnica zasila Twoje konto o 10 punktów

Jaki jest czas trwania promocji?

Promocja nie ma charakteru okresowego, trwa do odwołania.

 

Regulamin promocji